SINGEŘI.CZ

aneb

začátečnické trampoty jedné cáklé swingerky

UKÁZKY

...v prvé řadě bych vás chtěla nenápadně upozornit (to aby počestní a nic netušící občané hned v úvodu nepropadli panice), že „swingers“ znamená sexuální prohazování, vrstvení a prolínání blíže nespecifikovaného počtu stálých partnerských dvojic. Kupení a hromadné souložení osob nemajících k sobě žádný závazek v podobě „na věky věků“ nebo alespoň „do konce měsíce“ se nazývá „skupinový sex“. No, ale ono je to vlastně jedno, říkejme tomu jak chceme, my se budeme bavit prostě o sexu, aniž bychom zkoumali, jak se co jmenuje. Tak, to jen pro pořádek, a teď se vrátíme k podstatě věci, tedy ke skupinovému sexu.   

Předpokládám, že pokud jste sáhli po této knize, určité povědomí o něm zcela jistě máte. Dokonce si myslím, že váš přístup k sexu a jeho možným variantám, ať už v jakékoli podobě, je víc než průměrný a představa sexu skupinového vám nezpůsobuje ani husí kůži, ani svědivou vyrážku, či dokonce žaludeční nevolnost…

-------------------------------------

...pokud ale očekáváte, že jsem náhodnou objevitelkou zaručeného a fungujícího manuálu „Univerzální postup plánování a kompletování spokojeného swingování", asi vás zklamu. Musím vás upozornit na to, že neexistuje a nikdy existovat nebude žádný podrobný návod, jak se provozuje skupinový sex.

-------------------------------------

…zjistíme-li si o tom něco málo předem, ušetří nás to nejrůznějších nepříjemností v podobě předstírání nenadálé migrény, záměrného prohození noční směny na inkriminovaný, již od úterka plánovaný večer ve swingers klubu, neovladatelných žaludečních křečí či zamčení se na toaletě s tím, že vylezu, až se všichni zase obléknou…

Jste-li talent od přírody vlastnící druha podobného ražení, zajisté si se vším, co na vás čeká, dříve či později poradíte sami. Ovšem pokud na této aktivitě spatřujete něco pozitivního, ale nejste si jisti, že to dáte, chtěla bych vás předáním svých poznatků, nabytých léty dřiny, ušetřit mylných představ, dojmů, předsudků a malicherností, abyste vše zvládli bez újmy na zdraví či na duši.

------------------------------------

Uvědomuji si, že ne všichni se mnou budete souhlasit. Nerada bych svým pohledem na toto ošemetné téma způsobila jakékoli nepříjemnosti ohledně negativního dopadu na mezilidské vztahy a blaho národa, jehož základem je šťastná rodina. Nesmějte se! Šťastná rodina je základem i mnoha dalších věcí, mezi něž kupodivu spadá i šťastný skupinový sex. V rámci neznepřátelení si kohokoli tedy opakuji, že vše, co tady ventiluji, je můj, čistě subjektivní názor na tuto problematiku, a chápu, že to někdo může vidět úplně jinak. A právě proto bych nechtěla, abyste mé praštěné úvahy brali přespříliš vážně, ale spíše se při jejich čtení pobavili a některým těm blbostem i trochu zasmáli.

-------------------------------------------

Hoďme tedy starosti za hlavu a pojďme si společně trochu zadovádět, protože je to zdravé nejen pro tělo, ale i pro tu chuděru duši. A abyste věděli, co na vás čeká a co že to vlastně budeme společně rozpitvávat, shrnula jsem své postřehy o našich paranormálních choutkách do několika základních bodů, jakéhosi stručného obsahu, kterému vévodí neonový nápis

VŠICHNI DOHROMADY UDĚLÁME MOC

---------------------------------------------------

Nejprve se musíte oprostit od přesvědčení, že se to nedělá, protože je to hnusné. Víme to, protože se to probíralo na obecní radě. Názor rady je sice zcela v souladu s všeobecným povědomím, nicméně jsme jenom lidi, a když se nikdo nedívá, klidně spácháme něco tak ohavného, jako je krádež hroznu ze sousedova rybízu... 

----------------------------------------------------

Následně již záleží pouze na ženě, zdali se k realizaci nápadu svého drahého s radostí přidá, nebo zdali mu vysvětlí, co si o tom myslí. Musím bohužel konstatovat, že žen, které se s radostí přidávají, aniž by za tím hledaly něco, co muže ani ve snu nenapadlo, je jako šafránu. Pokud se vám, milé dámy, váš partner svěřil s touto svou geniální myšlenkou, znamená to, že ve vás vidí určitý potenciál a mělo by vás to potěšit, nikoli rozezlit.

Jestliže se ale necítíte na něco takového, raději to svému urputnému partnerovi vysvětlete, a to tak, že jasně, srozumitelně a podrobně, jelikož by pravděpodobně nepochopil co myslíte větou „no, já nevim“. Pokud se vám o tom z nějakého důvodu nechce mluvit, váš pohled na věc mu nastiňte například tak, že mu inkriminovanou situaci předvedete pomocí manipulace s hadrovými panenkami. Neučiníte-li tak, bude vás otravovat tak dlouho, až nátlaku z obavy nad jeho ztrátou nakonec podlehnete.

------------------------------------------------------------

Milé dámy, uvědomte si, že vy jste ten hnací element, který určí, v jakém tempu a jakým způsobem bude vše probíhat. Cítíte-li se dnes na něco zhýralého, bude opravdové peklo. Chcete-li si užít něžné šmrdolení a erotickou masáž nohou, bude se masírovat. Takže se ničeho neobávejte a klidně vyrazte, protože kdo se bojí, nesmí do lesa, a my už jsme si vysvětlili, že v lese žádní bubáci nejsou.

-------------------------------------------------------------

Takže máme erotický obleček, máme v pohotovosti svého partnera a nemáme kam jít. Tedy zatím. Nabízí se hned několik variant řešení tohoto problému. Jelikož sexuální výměna partnerů neboli swingování není pouze návštěva párty ve specializovaném klubu, ale i prohazování partnerů v poklidném prostředí obývacího pokoje, možností, kam vyrazit, je nespočetně. Navštivte swingers klub, hodinový privát, vyjeďte si někam do hotýlku, pozvěte si někoho k sobě domů nebo se k někomu nacpěte, vyzkoušejte všechno, co vás napadne, ale nakonec stejně zjistíte, že nezáleží na tom, kde jste, ale na tom, s kým jste.

-----------------------------------------

…budeme tedy vycházet z toho, že většina z nás začíná variantou dva plus dva. K variantám ostatním, kde už není možné spočítat, kolik se v okolí nachází osob a jakého pohlaví je dnes převaha, k těm se dopracujeme postupně. Takže jak začít.

Začnu všeobecně známým sdělením, že swinging dodává inspiraci a boří tabu. To je fakt. Každopádně je bohužel faktem i to, že před bitvou je každý generál a že se komukoli, kdo je předem přesvědčen, že to dá levou zadní, může stát, že nesnese pohled na svého druha, jenž padl do zajetí nepřátelského vojska a ještě se mu to, prokristapána, líbí. Paradoxem je, že toto nevydýchávají častěji muži, i když by to do nich na první pohled nikdo neřekl.

-------------------------------------------------

Pánové, je sice fakt, že jste se spolu domluvili, že do toho jdete, ale to vůbec neznamená, že se nakonec půjde a že do toho budete moct kecat. Musíte se vyrovnat s tím, že žena je v této vaší společné aktivitě zpravidla onen element, na kterém záleží s kým a kde se na to vlítne. Pokud se tedy domníváte, že máte vyhráno, jelikož s tím vaše partnerka v této fázi souhlasí, uklidněte se, vyhráno nemáte v žádném případě. Žena, po svém důsledném a mnohdy nepochopitelném vyřazení většiny zájemců, nakonec určí, zdali se něco bude, nebo nebude dít.

-----------------------------------------------

Když už tedy seženete lidi, kteří jsou s vámi ochotni podstoupit seznamovací ceremoniál nad šálkem kávy, už jste zajisté pochopili, že konečný úspěch záleží na tom, zdali si dámy padnou do oka. Padnutí si do oka znamená, že jedna druhé nepřipadá štíhlejší, krásnější, mladší a vyšší. Důležité je také, jestli náhodou nemá moc dlouhé vlasy, dlouhé nohy, dlouhé nehty či dlouhé řasy (dlouhé vedení není na překážku). Velmi závažný problém nastává v případě, pokud se jedna z dam narvala do eroticky laděných mini šatiček, zatímco ta druhá tu sedí ve svetru s rolákem.

V druhém kole se hodnotí vystupování. Žádná z nás nesmí nabýt dojmu, že je ta druhá v sexu zkušenější, odvážnější, vynalézavější a že se jí to nedej bože líbí. Vodítkem je laškovné chichotání, vyprávění o úžasných zážitcích a občasné pohlazení partnerova poklopce takovým způsobem, aby si toho ti druzí dva všimli.

-----------------------------------------------

Jestliže jste úspěšně a bez újmy na zdraví přežili seznamování krásnějších poloviček s tím, že vše je v relativním pořádku, jelikož si zatím navzájem nevyškrábaly oči, dostáváme se ke schvalování mužských zastupitelů. Schvalují opět ženy. Je to tak. V tomto složitém procesu se pánové k projevení svých názorů vůbec nedostanou. V podstatě do toho nemají co mluvit, protože jejich názor nikoho nezajímá. My, dámy, tedy budeme schvalovat, zda si borec zaslouží, abychom se mu jen tak, bez projevení jakékoli jeho snahy, vrhly nahé do klína. Tímto krokem se ovšem zabýváme až po uspokojivém ohodnocení celkového dojmu z tohoto potencionálního nabíječe. To znamená, prošel-li z hlediska čistoty, vkusu, inteligence, módního trendu a poměru muskulatura versus sádlo. Pánové, je třeba si uvědomit, že z pohledu ženy to, co vcelku bez větších problémů projde jejímu partnerovi, vám, jako poskytovateli příležitostného sexu, neprojde v žádném případě. Takže se nechlácholte, že ten její má taky panděro, a raději se ho snažte zamaskovat například hlubokým nádechem a držením až k mírnému zbrunátnění v obličeji, což může mít pozitivní dopad na naši výslednou úvahu o vašich ruměných tvářích a jiskře v oku, na úvahu na téma „je ze mě celej rozpálenej“.

--------------------------------------------------

Dobrá tedy. Je krásný večer, sedíme s úžasnými lidmi nad lahvinkou bílého a děvčata se na sebe snaží usmívat. To znamená, že jsme úspěšně prošli prvními dvěma fázemi

         1. děvčata se navzájem necítí ohroženy

        2. chlapci jsou zařazeni do kategorie voňavý krasavec

A nyní přichází fáze tři, fáze testu kouzla osobnosti. Děvčata, pokud si opravdu chcete užít trochu toho sexu, doporučuji v tomto bodě tolerovat mírné prohřešky už tak frustrovaných zájemců, váš partner přeci také občas dělá kraviny. Je však zcela ponecháno na vašem stanovisku, zdali bude vymezen prostor pro pitomce, které když byli malí, kopl kůň a zblbli.

A vy, pánové, neberte úspěšné překonání prvních dvou stupňů výběru jako vítězství, nechovejte se jako blbec a nevrhejte se na cizí dámu, kdykoli kolem vás projde. Ujišťuji vás, že kolem vás prochází, jelikož tudy vede cesta na toaletu, nikoli že touží po vašem objetí, polibcích či jiných projevech vašeho zaujetí pro věc.

---------------------------------------------------

Snažil jste se zaujmout dámu obdivnými náznaky opravdového okouzlení? Správně! Nicméně nejásejte, v žádném případě nemáte vyhráno. Pokud jste obdivoval málo, cizí dámu jste nezaujal. Pokud jste obdivoval moc, dámu jste sice zaujal, ale vaše partnerka zároveň zaujala stanovisko, že jste úplnej vůl…

----------------------------------------------------

Ale pozor, pánové, nejenže budete hodnoceni z pohledu oné neznámé, ale budete pod důkladným drobnohledem své vlastní partnerky, na jejímž názoru by vám mělo ve vlastním zájmu záležet především. Pokud si chcete zaskotačit ve čtyřech, měli byste se vyvarovat takovým nejapnostem, jako je například hledění při rozhovoru na tu druhou, do očí jí raději nekoukejte vůbec. Nesmějte se, když bude vyprávět něco legračního, neobjednávejte jí pití, nepomáhejte jí do kabátu a v žádném případě se s ní nepouštějte do debaty na téma „líbilo by se ti, kdybych ti to udělala přímo tady pod stolem?“

Další aspekt výběru bohužel nemohou pánové ničím ovlivnit, a výborně se nám, ženám, hodí k vyřazení onoho zájemce z boje. Je to věk.

---------------------------------------------------

...to je prostě tabu. Pokud toužíte nechat se zahrnovat romantickými projevy poblouznění, dlouhým mazlením a něžnými polibky, zabrousili jste do úplně jiné rubriky seznamky. Tady na to musíte zapomenout, tady se nic podobného nedělá, tady se jen souloží. Nikdo nikoho nemiluje, nikomu na nikom nezáleží. Skupinový sex není pro citlivé duše, jež k tomu potřebují láskyplně přemlouvat. Skupinový sex je pro fajnšmekry, co to umějí roztočit. Mazlení a polibky patří pouze a výhradně vašemu partnerovi, nikomu jinému. To platí pro dámy i pro pány. Jste-li po divokém sexu poněkud vysíleni a rozloženi nově nabytými zážitky a toužíte-li po vydýchání v láskyplné náruči, vyhrabejte si z hromady toho svého a tiskněte se zásadně pouze k němu. Jen si představte, jak by se vám asi zamlouvalo, kdybyste právě společně prožili hromadný sex roku a váš protějšek se poté přitulil k někomu úplně jinému, a ještě ho při tom výskal ve vlasech. No nebylo by vám z toho špatně? Mě teda jo. 

---------------------------------------------------

Pánové, pokud nechcete v očích dámy, se kterou byste si příští víkend rádi zasouložili, vypadat jako vařená vepřová hlava, kteréhožto prvotního dojmu se dotyčná nešťastnice již nikdy nezbaví, zdržte se komentářů k čemukoli, co by se jí mohlo dotknout, a to i v případě, že máte v podstatě pravdu. Za zvláště hloupé a nejapné osobně považuji nevhodné komentáře k její postavě.

----------------------------------------------------

Tak. Zdá se, že to nejhorší máme za sebou. Máme vybráno, máme domluveno a vyrážíme na pošťourání.

Jako první, tudíž jako velice zásadní, uvádím pravidlo „nic jiného než sex do toho netahejte“. Důvěrnosti k cizí osobě, jako špitání do ouška, objímání, tajné předávání telefonního čísla pouze jednomu z partnerů a další podobné nejapnosti jsou nepřípustné. A pokud se o to někdo z přítomných snaží, tak tady nemá co dělat. Uvědomte si, že kromě vašeho milého tady nikoho nevlastníte, pouze si ho půjčujete…

--------------------------------------------------

Ale pozor. Neslučujte nevinné žužlání vašeho prstíku s něčím, co se nevinně sice tváří, ale být nemusí. Chtěla bych vás v rámci praktikování „roztomile nevinných choutek“ seznámit s výskytem osob, zpravidla mužského pohlaví, kteří mají zálibu v pořizování záznamů vašeho počínání. Pokud se tento vášnivý dokumentarista nejdříve všech optá, jestli to náhodou někomu nevadí, je vše v naprostém pořádku. Nicméně nikdy nevíte, v které databázi se nakonec ocitne váš zvěčněný vystrčený holý zadek. 

---------------------------------------------------

Milé dámy, čisté nohy a prošmejdění okolí nám bohužel stále ještě nezaručuje, že jsme se připravily na veškeré možné nástrahy, se kterými se nedá dopředu počítat. Proto s tím raději dopředu počítejte, a pokud vám přijde poněkud podezřelé, že se několik pánů odebralo do místnosti s mučidly, po cestě si vyměňovali významné pohledy a spiklenecky si špitali, zatímco vám sdělili, abyste se připravila, neváhejte a skutečně se připravte.

---------------------------------------------------

A nyní, po absolvování několika milých a povedených společenských akcích, se cítíme jako zkušení harcovníci, které už nemůže nic překvapit. Omyl. Jelikož pracujete s člověkem, budete se potýkat s lidským faktorem, který je skutečně velmi nevyzpytatelný.

---------------------------------------------------

Takováto faux pas se prostě nedělají. Existuje-li nějaká praktika, kterou jste spolu ještě nevyzkoušeli, nechte si její prozkoumání na doma. První, s kým si to užijete, by měl být váš partner, a ne nějaký příležitostný úchyl.  

Důvody, díky kterým můžeme takovou nepřístojnost spáchat, jsou dva

     1. jsem v této branži nováček a domnívám se, že pokud bych odmítl dělat to, co ode mne ostatní očekávají, byl bych za troubu a znemožnil bych se

      2. podlehl jsem kouzlu situace a nedokážu se ovládnout

----------------------------------------------------

Může se stát, že někteří muži nejsou z ženiných náznaků zrovna moc moudří a její něžné uchopení ruky, která se dobývá tam, kde buď nemá co dělat, nebo kam už se pro nečekaný počet zájemců nevejde, berou jako pochvalu a výzvu k odvážnějšímu pojetí jejich momentálního nápadu. V takovýchto případech přichází na řadu verbální obrana...

-----------------------------------------------------

Ano, pochopili jste, jde o penis. Je pravda, že nadměrná velikost vždy budí zájem, respekt a obdiv. Ale z fyzikálního hlediska s přihlédnutím k problematice metrického systému je na pokusu narvat máslovou tykev do otvoru velikosti vlašského ořechu obdivuhodné pouze to, že s tím ořech souhlasí.

------------------------------------------------------

Já osobně dávám přednost velikosti tak akorát. Jako měřítko se mi osvědčil pupík. Co dosahuje k němu nebo nedejbože nad něj, v žádném případě nebrat! A to ze dvou závažných důvodů

     1.  mohlo by to mít neblahý dopad na něj

     2.  mohlo by to mít neblahý dopad na mě

------------------------------------------------------

Naznačovat něco mužům a navnazovat je tím, že je laskáte tam, kde se jim to líbí, je sice pěkné, ale nezaručuje vám to postup do dalšího kola. Pouhé naznačování je jednak ztráta času a jednak zcela bezpředmětné. Muži zpravidla nepochopí zhola nic. A nejen to. I kdyby vaše chování přeci jenom správně identifikovali jako výzvu k aktu, nakonec ojedou dámu, která se nachází v jejich nejbližším okolí, jelikož jsou to líné kůže a přemístění se za vámi na opačný konec postele je pro ně činnost tak náročná, že nějaká výzva k aktu jim může být ukradená.

-------------------------------------------------------

Muž lenoch má totiž o skupinovém sexu s více ženami představu velice scestnou. Domnívá se, že tento akt probíhá asi takto: nejprve by se napapkal, pak by se pohodlně položil doprostřed postele a počkal, až mu děvčata podloží hlavu polštářkem, to aby lépe viděl, jak ho všechny společnými orálními silami přivedou k vyvrcholení, aniž by on sám musel projevit jakoukoli aktivitu. Po dokončení svého poslání by ho skupinka rozjařených nahotinek omyla růžovou vodou a poděkovala mu za bezva zážitek.

---------------------------------------------------------

...uvědomte si, že ať už je onen borec v tomto směru jakkoli zkušený, je v pozici toho třetího, od kterého se očekává nějaký nápad. Nemusí to tak být pokaždé, je možné, že vy, jako iniciátoři akce, máte svých nápadů na rozdávání, ale on si to pravděpodobně bude myslet vždycky. Proto ho zbytečně nemučte a neočekávejte, že vezme situaci do svých rukou. Situaci vezměte, jako vždy, do rukou vy, milé dámy. Všichni muži se totiž modlí, aby ve svém životě narazili na ženu, která umí v posteli naznačit, o co jí jde, a umí si říct, co se jí líbí.

---------------------------------------------------------

V prvé řadě bych vás chtěla ubezpečit, že jako blbec si v této činnosti občas připadá každý, nehledě na to, kolik má zkušeností, kolik toho umí a kolik se v místnosti nachází osob. Ostatně, to už jsem několikrát nastiňovala. A dá se s tímto konkrétním případem něco dělat? Jistě, že dá. Může se o to pokusit jak muž, tak žena. Muž, nacházející se v této situaci, se nebude chovat jako vůl a nedopustí, aby se jeho partnerka cítila jako zmiňované třetí kolo u vozu, jelikož by to mohlo být naposledy, co si něco takového zkusil. Pokud bude projevovat nějakou aktivitu, je nezbytně nutné, aby své síly rovnoměrně rozložil mezi obě děvčata. Pokud budou projevovat aktivitu dámy, bude doufat, že se k jednodušším úkonům vrhnou ruku v ruce a že se kvůli úkonům, které společně provádět nelze, nepoperou. Je také velice důležité, aby si ke svému vyvrcholení vybral tu z žen, od které chce, aby mu zítra udělala snídani, což jak předpokládám, bude asi jeho stálá partnerka. Pokud tak neučiní, bez ohledu na to, že se v inkriminovaný okamžik jeho milá tváří, jakoby o nic nešlo a jak je nad věcí, dříve či později mu dá tu jeho snídani sežrat i s talířem. 

Dámy to mají o hodně jednodušší. Nicméně svým pohledem, že když to bude stát za prd, může za to pochopitelně ten pitomec, věci příliš nepřidávají. Je totiž nezbytně nutné, aby v tom pitomce nenechaly samotného a nečekaly, co s nimi provede. Ten chudák má jen jeden penis, jehož kadence nebyla renovována prakticky od doby kamenné, a děvčata tudíž nemohou očekávat, že se během posledního kvartálu v rámci modernizace provozu jeho rychlost palby zvýšila na čtyřikrát za dvacet minut. Takže pokud si chtějí užít nějakého toho sexu, neměly by se pokoušet jedna druhou shodit s postele, ale měly by se zaměřit na spolupráci s pitomcem, který neví co dřív.

------------------------------------------------------

Dočetla jsem se, že na swingers párty s sebou nikdy nemáme brát člověka, který přesně neví, co se tam bude dít, jelikož by mohl být překvapený. No, a teď mi řekněte, jak to ten chudák má udělat, když si zrovna nechce pozvat někoho, koho v podstatě ani nezná, k sobě do ložnice. Ani se mu nedivím. Trpím stejnou paranoickou představou, že onen sympaťák sedící na mém gauči je ve skutečnosti nebezpečný maniak, jenž mi v okamžiku, když se otočím zády, nasype do skleničky se sodovkou neznámé drogy a následně mě pověsí za nohy mezi futra, aby mohl prohrabat šuplíky a zbavit mne cenností. V případě takovéto psychické poruchy vám doporučuji volbu daleko bezpečnější, tedy volbu návštěvy swingers klubu. No jo, ale když oni nedoporučují, abychom tam lezli, když ještě nevíme, co a jak tam chodí...

-------------------------------------------------------

Mnoho mužů je dokonce toho názoru, že pokud si chtějí užít se ženou, které se to opravdu líbí a která to dělá z čisté radosti a touhy po sexuálním uspokojení, musí se zaměřit na ty ženy, kterým už čtyřicet bylo. Je mi jasné, že tato představa mnohé z vás opravdu děsí, ale pokud vezmete v úvahu, že všude kolem vás se to hemží nejrůznějšími radami renomovaných odborníků, kteří ze svých úst mnohdy vypustí neuvěřitelné věci, nemuselo by vás to šokovat až tolik. Například tuhle jsem se dozvěděla, že pokud chceme skoncovat s kouřením, máme najet na lysohlávky. Poučné, že?

-------------------------------------------------------

Penis pracuje na principu těsného kontaktu s tělesem pohybujícím se po jeho povrchu sem a tam, kolem dokola či nahoru a dolů, to je pravda, ale, dámy, v žádném případě ho nemusíte hoblovat tak, jako byste ho chtěly urvat. Mazlete se s ním, něžně ho oždibujte a láskyplně oslintávejte. Nezapomeňte na žádnou jeho část, spodní dva kulovité výčnělky jsou jeho nedílnou součástí. Zvláštní pozornost pak věnujte oblasti, kde jeho špičička nasedá na tělíčko. Poznáte jí podle toho, že se tam mírně zaobluje do jakési stříšky. V těchto místech je nejcitlivější, takže se na něj vrhněte a ukažte mu, jakých pohybů je schopen váš mrštný jazýček. Možná si při tom trochu uplivne, což berte jako známku toho, že to děláte správně. Pokud ho hodláte chytit pod krčkem, tiskněte ho jen tak silně, abyste nepřerušily přítok živin, což by mohlo mít neblahé následky na jeho schopnost stání. Kousání, dělání cucfleků či jiných kravin je nepřijatelné. Jestliže jste se z fáze orálního mazlení dostaly do fáze masírování dlaní nahoru a dolů, dbejte na to, abyste mu při pohybu dolů svou přespřílišnou razancí nezpůsobily tržnou ránu v oblasti uzdičky, drží tam jen na čestné slovo.

------------------------------------------------------

Tak, to bychom měli v hrubých základech všechno. Nebudu se rozepisovat o dalších možných variantách a postupech při strkání čehokoli kamkoli, to je zbytečné, na to jistě přijdete sami.

A na závěr bych vás, pánové, chtěla poprosit, že stejně, jako se nemusíte až tak dopodrobna řídit tím, co jste se naučili ze sledování nejrůznějších naučně zábavných dokumentů, neberte až tak vážně to, co jste se dozvěděli například z televizních reklam. Chtěla bych vás upozornit, že v žádném případě neztratíte svou mužnost tím, že se budete depilovat. Naopak, depilace určitých partií vašeho těla je nejen velice estetická, ale i praktická...