Jestli chcete, tady mi můžete něco napsat. Za pozitivní ohlasy předem velice děkuji, a s těmi negativními se nějak vyrovnám... smile

Mám vás ráda, vaše Lenka 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. co to je? (basr, 28.4.2015 22:55:55) Odpovědět

  tak nevím co se dá od knihy očekávat

 2. odpověď (Lenka, 29.4.2015 7:42:19) Odpovědět

  Ahoj,
  Máš se swingers zkušenosti? A víš, co ve skutečnosti znamená partnerčina poznámka „no, já nevim“, „včera by se mi bejvalo chtělo, ale dneska už ne“, „je moc starej(mladej)“, „do Pardubic nejedu“, „to je ňáká afektovaná hérečka, ne?“, „nechovej se jako blbec“…?
  Prostě jsem popsala, jak „jednoduché“ to mají muži, jak „složité“ to mají ženy a jaké to nakonec je, když se spolu domluví, shodnou se na tom, že nic šíleného nikomu z nich nehrozí a jdou se mrknout, jak to mysleli ti, kdo o tom ventilují, že nic přínosnějšího pro partnerský vztah ještě nezažili… Popsala jsem, jak to vidím já (a předpokládám, že většina žen), jak jsem nejela do Pardubic, jak se mi včera chtělo, jak jsem potkala tu hérečku a jak to vlastně chodí… je to celé o vínu, ženách a zpěvu, o mužích a sexu, a o ženách, mužích a swingers :-). Pokud tě zajímá něco konkrétnějšího, klidně se ptej... :-) :-) :-)
  Měj se krásně, Lenka

 3. thanks (allennicol, 2.8.2017 5:55:16) Odpovědět

  Thanks.
  Visit https://www.essayguardian.com/
  Essay writing is an essential work that we all have to submit through our school days. Write down your essay with good and specific topic. Provide you the best writing and should meet the readers expectations every time. The whole writing services have only one dedication is to promoting you and everyone and helps you get the highest position. It’s a serious matter of all of us, such that throughout your academic career.